Ekipo Interzera v Sloveniji sestavljajo posamezniki, ki jim je skupna pozitivna naravnanost ter odgovornost do strank in okolja.

VODSTVO

Darja Figelj

mag. Darja Figelj

Direktorica

E: darja.figelj@interzero.si

 T +386 1 560 91 50

 

Suzana Smrekar

Direktorica financ/CFO

E: suzana.smrekar@interzero.si

T: +386 1 560 91 50

PRODAJA

Blaž Gros

Vodja prodaje

E: blaz.gros@interzero.si

M: +386 30 343 790

Denis Škufca

Denis Škufca

Poprodajni svetovalec

E: denis.skufca@interzero.si

M: +386 30 700 415

Tadej Klopčič

Tadej Klopčič

Prodajni svetovalec

E: tadej.klopcic@interzero.si

M +386 31 333 113

OPERATIVA

Tanja Kazić

Vodja razvoja poslovanja

E: tanja.kazic@interzero.si

M: +386 30 422 750

Danica Novak

Specialist v operativi

E: danica.novak@interzero.si

M: +386 30 464 332

 

Danijela Palamar

Danijela Palamar

Analitik v operativi

E: danijela.palamar@interzero.si

M +386 30 611 115

Klemen Humer

Klemen Humer

Serviser

E: klemen.humer@interzero.si

M: +386 30 608 992

FINANCE

Mojca Maček

Mojca Maček

Strokovna sodelavka v računovodstvu in kontrolingu

E: mojca.macek@interzero.si

T: +386 1 560 92 01

Tamara Milovanović

Tamara Milovanović

Sodelavka za kadrovske in računovodske zadeve

E: tamara.milovanovic@interzero.si

T: +386 1 560 91 52

 

Marko Lileg

Marko Lileg

Specialist za digitalno podporo

E: marko.lileg@interzero.si

T: +386 1 560 91 59

TRADING

Andraž Drobež

Andraž Drobež

Vodja tradinga

E: andraz.drobez@interzero.si

M: +386 41 626 056

Simon Babič

Trgovec z uporabnimi surovinami in materiali

E: simon.babic@interzero.si

M: +386 30 686 660

 

Tjaša Judež

Tjaša Judež

Koordinatorka v tradingu

E: tjasa.judez@interzero.si

M:+386 30 333 023

Rok Ritonja

Rok Ritonja

Komercialist v tradingu

E: rok.ritonja@interzero.si

T +386 1 560 92 00

SVETOVANJE IN MARKETING

Matej Marka

Matej Marka

Okoljski svetovalec

E: matej.marka@interzero.si

M: +386 40 740 045

 

Urška Zakotnik

Urška Zakotnik

Digital manager SEE

E: urska.zakotnik@interzero.si

M +386 40 252 410

Vas zanima področje trajnosti in želite dodati svoj pečat pri ustvarjanju sveta brez odpadkov?

Pridružite se naši ekipi! Pišite nam na kariera@interzero.si